Wydział Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych

Spotkanie organizacyjne dla studentów I roku Logopedii i pedagogiki szkolnej odbędzie się w dniu 21.09.2024 r.

19.09.2024

ZAPRASZAMY na spotkanie organizacyjne dla studentów I roku kierunku Logopedia i pedagogika szkolna (studia niestacjonarne), które odbędzie się 21.09.2024 r., godz. 9:45, budynek B, sala 116A

Spotkanie poprowadzi: prof. UAFM dr Joanna Aksman Prodziekan Wydziału Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych

Legitymację studencką będzie można odebrać w dniu 21.09.2024 r. (sobota) w godz. 9.00-12.00 w dziekanacie pokój 215 budynek A (II pietro)

Przy wydawaniu legitymacji studenci zobowiązani są do okazania dokumentu tożsamości (dowód osobisty/paszport).

Harmonogramy zajęć oraz grupy ćwiczeniowe są dostępne dla Państwa po zalogowaniu do Wirtualnego Dziekanatu.

System Wirtualny Dziekanat jest dostępny po zalogowaniu się do Centralnego Systemu Logowania Uczelni https://portal.uafm.edu.pl/

Wszelkie dane potrzebne do logowania: tj. login wraz z linkiem do utworzenia nowego hasła do Wirtualnego Dziekanatu (CSL) został przesłany na adres mailowy (wskazany w kwestionariuszu osobowym).

Prosimy o dokładne sprawdzenie wszystkich folderów poczty elektronicznej w tym folderu SPAM.

Link do harmonogramów zajęć (dla osób, które mają probelmy z zalogowaniem sie do WD/CSL): Wirtualny Dziekanat - Znajdź Tok (uafm.edu.pl)

Wydział Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych

Uniwersytetu Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie